Üritused

Ürituste kalender

oktoober 2019
Teisipäev
01.
oktoober
Kell 18:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Teisipäev
01.
oktoober
Kell 20:00

Downton Abbey

Filmi pikkus: 2h 3min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

      Draama      

Kolmapäev
02.
oktoober
Kell 18:00

Vanamehe film

Animatsioon, Täiskasvanutele

Filmi pikkus: 1h 20min

Eesti keeles

 

Kolmapäev
02.
oktoober
Kell 20:00

Tähtede poole

Draama, Seiklus, Müsteerium 

Filmi pikkus: 2h 04min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Reede
04.
oktoober
Kell 16:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Reede
04.
oktoober
Kell 18:00

Lumepoiss Everest 3D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Reede
04.
oktoober
Kell 20:00

Jokker

Draama, Põnevik, Krimi

Filmi pikkus: 2h 02min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

 

Laupäev
05.
oktoober
Kell 18:00

Lumepoiss Everest 2D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Laupäev
05.
oktoober
Kell 20:00

Downton Abbey

Filmi pikkus: 2h 3min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

      Draama      

Pühapäev
06.
oktoober
Kell 11:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Pühapäev
06.
oktoober
Kell 13:00

Lumepoiss Everest 3D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Pühapäev
06.
oktoober
Kell 15:00

Vanamehe film

Animatsioon, Täiskasvanutele

Filmi pikkus: 1h 20min

Eesti keeles

 

Pühapäev
06.
oktoober
Kell 16:45

Downton Abbey

Filmi pikkus: 2h 3min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

      Draama      

Pühapäev
06.
oktoober
Kell 19:00

Jokker

Draama, Põnevik, Krimi

Filmi pikkus: 2h 02min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

 

Teisipäev
08.
oktoober
Kell 18:00

Lumepoiss Everest 3D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Teisipäev
08.
oktoober
Kell 20:00

Jokker

Draama, Põnevik, Krimi

Filmi pikkus: 2h 02min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

 

Kolmapäev
09.
oktoober
Kell 18:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Kolmapäev
09.
oktoober
Kell 20:00

Tähtede poole

Draama, Seiklus, Müsteerium 

Filmi pikkus: 2h 04min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Laupäev
12.
oktoober
Kell 12:00

Lumepoiss Everest 2D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Laupäev
12.
oktoober
Kell 14:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Laupäev
12.
oktoober
Kell 16:00

Vanamehe film

Animatsioon, Täiskasvanutele

Filmi pikkus: 1h 20min

Eesti keeles

 

Laupäev
12.
oktoober
Kell 17:45

Jokker

Draama, Põnevik, Krimi

Filmi pikkus: 2h 02min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

 

Laupäev
12.
oktoober
Kell 20:00

Kaksikmees

Ulmefilm, Põnevik

Filmi pikkus: 1h 57min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Pühapäev
13.
oktoober
Kell 11:00

Lumepoiss Everest 2D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Pühapäev
13.
oktoober
Kell 13:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Pühapäev
13.
oktoober
Kell 15:00

Downton Abbey

Filmi pikkus: 2h 3min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

      Draama      

Pühapäev
13.
oktoober
Kell 17:30

Kaksikmees

Ulmefilm, Põnevik

Filmi pikkus: 1h 57min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Pühapäev
13.
oktoober
Kell 20:00

Vanamehe film

Animatsioon, Täiskasvanutele

Filmi pikkus: 1h 20min

Eesti keeles

 

Teisipäev
15.
oktoober
Kell 17:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Teisipäev
15.
oktoober
Kell 19:00

Kaksikmees

Ulmefilm, Põnevik

Filmi pikkus: 1h 57min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Kolmapäev
16.
oktoober
Kell 18:00

Lumepoiss Everest 3D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Kolmapäev
16.
oktoober
Kell 20:00

Jokker

Draama, Põnevik, Krimi

Filmi pikkus: 2h 02min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

 

Neljapäev
17.
oktoober
Kell 17:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Reede
18.
oktoober
Kell 17:00

Pahatar: Kurjuse käskijanna

Seiklus, Fantaasia, Kogupere

Filmi pikkus: 1h 45min

Reede
18.
oktoober
Kell 19:00

Lumepoiss Everest 2D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Reede
18.
oktoober
Kell 21:00

Kiirtee põrgusse

Põnevik, Õudus

Filmi pikkus: 1h 22min

Eesti keeles

Pühapäev
20.
oktoober
Kell 11:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Pühapäev
20.
oktoober
Kell 13:00

Lumepoiss Everest 3D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Pühapäev
20.
oktoober
Kell 15:00

Pahatar: Kurjuse käskijanna

Seiklus, Fantaasia, Kogupere

Filmi pikkus: 1h 45min

Pühapäev
20.
oktoober
Kell 17:00

Jokker

Draama, Põnevik, Krimi

Filmi pikkus: 2h 02min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

 

Pühapäev
20.
oktoober
Kell 19:30

Kiirtee põrgusse

Põnevik, Õudus

Filmi pikkus: 1h 22min

Eesti keeles

Teisipäev
22.
oktoober
Kell 14:00

Lammas Shaun: Farmigeddon

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26min

Universaalses keeles, dialoogita

Teisipäev
22.
oktoober
Kell 16:00

Pahatar: Kurjuse käskijanna

Seiklus, Fantaasia, Kogupere

Filmi pikkus: 1h 45min

Teisipäev
22.
oktoober
Kell 18:00

Lumepoiss Everest 3D

Komöödia, Seiklus, Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 38min

Eesti keeles, subtiitriteta

Teisipäev
22.
oktoober
Kell 20:00

Kiirtee põrgusse

Põnevik, Õudus

Filmi pikkus: 1h 22min

Eesti keeles

Kolmapäev
23.
oktoober
Kell 16:00

Jokker

Draama, Põnevik, Krimi

Filmi pikkus: 2h 02min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

 

Kolmapäev
23.
oktoober
Kell 18:00

Vanamehe film

Animatsioon, Täiskasvanutele

Filmi pikkus: 1h 20min

Eesti keeles

 

Kolmapäev
23.
oktoober
Kell 20:00

Kaksikmees

Ulmefilm, Põnevik

Filmi pikkus: 1h 57min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

november 2019
Reede
22.
november

Addamsite perekond

Animatsioon 

Filmi pikkus: 1h 45min

Eesti keeles, subtiitriteta

Ühtegi sündmust ei ole.