Üritused

Mamps

"Ma (2019)"

13.
juuni
neljapäev
2019
Kell 18:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
31. mai kell 21:00Osta pilet
01. juuni kell 18:00Osta pilet
03. juuni kell 20:00Osta pilet
09. juuni kell 21:00Osta pilet
13. juuni kell 18:00Osta pilet

Žanr: Põnevik

Filmi pikkus: 1h 40 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Mampsi poole on kõik teretulnud, kuid õnn sulle kaasa, et turvaliselt koju tagasi jõuda. 

Oscari võitja Octavia Spencer kehastab filmis Sue Ann’i, eraklikku vanaldast naist vaikses Ohio väikelinnas. Ühel päeval pöördub supermarketi ukse ees tema poole linna uustulnukas, teismeline Maggie (Diana Silvers, Klaas), ja palub, et naine ostaks talle ja tema sõpradele kärakat. Sue Ann näeb olukorras võimalust hankida endale uusi pahaaimamatuid sõpru, mis sellest, et nad on veel alaealised.

Naine teeb noortele ettepaneku tulla tema poole keldrisse pidutsema, et lapsukesed ei saaks purjuspäi linnapeal laaberdamise ja autojuhtimise eest politseile vahele jääda. Sue Anni peokeldris on aga neli reeglit – üks kambast peab jääma kaineks, vandesõnad on keelatud, maja ülakorrusele minna ei tohi ning teda ennast tuleb kutsuda Mampsiks. 

Kui Mampsi külalislahkus hakkab kujunema kinnisideeks, muutub teismeliste unelmana alanud lugu luupainajaks ning linna parimast peopaigast saab hirmsaim koht maa peal.

Hinnatuima õudusfilmide stuudio Blumhouse`i („Kao ära“, „Tõde või tegu“, “Patupuhastus“) haarava põneviku kõrvalosades teevad värvikad rollid Juliette Lewis (Närvidemäng, 2016), Luke Evans (Kaunitar ja koletis, 2017), Missi Pyle (Kadunud, 2014) ja USA telesarjades nime teinud noored McKaley Miller, Corey Fogelmanis, Gianni Paolo ja Dante Brown. Thrilleri lavastas Tate Taylor (Koduabiline, 2011), produtseeris legendaarne horrorimeister Jason Blum ja stsenaariumi kirjutas edukas telesarjade stsenarist Scotty Landes.