Üritused

La Llorona needus

"The Curse of La Llorona (2019)"

15.
mai
kolmapäev
2019
Kell 18:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
25. aprill kell 21:00Osta pilet
05. mai kell 20:00Osta pilet
07. mai kell 18:00Osta pilet
15. mai kell 18:00Osta pilet
19. mai kell 17:00Osta pilet

Žanr: Põnevik, õudus, müsteerium

Filmi pikkus: 1h 33 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

La Llorona. Nuttev naine. Kohutav taeva ja põrgu vahel paiknev ilmutis, kes on lõksus jubeda saatuse käes, mille ta ise endale välja teenis. Üksnes tema nime mainimine on inimeste seas aastasadu hirmu tekitanud.

Päris elus uputas ta raevuhoos oma lapsed ja viskus neile valust nuttes vahutavasse jõkke järele.Nüüd on tema pisarad igavesed. Need on surmavad ja neid, kes öösel tema surmakutset kuulevad, ootab hukatus. La Llorona hiilib varjudes ja varitseb lapsi, et enda laste asemele uued saada. Sajandite möödudes on tema iha läinud täitmatumaks ja tema meetodid hirmuäratavateks. 

1970. aastate Los Angeleses varitseb La Llorona öös lapsi. Sotsiaaltöötaja, kes eirab laste ohtu seadmises kahtlustatava probleemse ema tontlikku hoiatust, satub oma väikeste lastega kohutavasse üleloomulikku maailma. Tema ainus lootus Lena surmava viha käest pääseda on elus pettunud preester ja müstika, millega too püüab kurjust ohjeldada seal, kus hirm ja usk põrkuvad.

„Karda tema jäist halinat – ta ei peatu millegi ees, et sind endaga pimedusse meelitada. Sest oma ahastuses ei leia ta kuskilt rahu. Tema hingele pole kuskil halastust. Ja keegi ei pääse La Llorona needuse käest.“

19. aprillil 2019 ärkab see Mehhiko hirmuäratav legend New Line Cinema filmis „La Llorona needus“ ellu.

Filmi produtsendid on Emile Gladstone, Gary Dauberman („See“, „Annabelle’i“ sari) ja James Wan („Kurja kutsumise“ universum). Lavastajadebüüdi teeb Michael Chaves, kes võitis 2016. aastal Shriekfesti parima ülilühikese filmi kategooria.

Filmis astuvad üles Linda Cardellini (Netflixi „Vereside“, „Tasujad: Ultroni ajastu“), Raymond Cruz (telesari „Vahelevõtja“), Patricia Velasquez (telesari „The L Word“, „Muumia“ filmid) ja Marisol Ramirez (telesari „NCIS: Los Angeles“). Lisaks mängivad filmis Sean Patrick Thomas („Barbershopi“ filmid, „Halloween: Ülestõusmine“), Jaynee-Lynne Kinchen („Selfless“) ja uustulnuk Roman Christou.