Üritused

Kuidas taltsutada lohet 3 3D EE

"How to Train Your Dragon 3 (2019)"

17.
märts
pühapäev
2019
Kell 11:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
09. märts kell 11:002D EEOsta pilet
09. märts kell 16:003D EEOsta pilet
13. märts kell 18:002D EEOsta pilet
17. märts kell 11:003D EEOsta pilet
23. märts kell 11:003D LVOsta pilet
24. märts kell 11:003D EEOsta pilet
26. märts kell 16:002D EEOsta pilet
27. märts kell 19:002D LVOsta pilet
29. märts kell 17:002D EEOsta pilet
31. märts kell 11:003D RUOsta pilet
31. märts kell 13:003D EEOsta pilet

Žanr: Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 44 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Ebatavalise sõprusena alanud loost teismelise viikingi ja võimsa lohe vahel on saanud seiklusrohke lugulaul, mis kestab läbi peategelaste elude. DreamWorks Animation stuudio kolmas peatükk lohemultika-saagast räägib südamlikul ja humoorikal moel suureks kasvamisest ja julguse leidmisest astumaks tundmatusse. 

Kokutis on nüüd koos Astridiga Berki saare pealike paar ning loonud oma kodukülast lustliku sega-summa paradiisi lohedele ja viikingitele. Kui naissoost Öise Raevu ootamatu ilmumine langeb kokku suurima ohuga, millega nende küla on eales pidanud silmitsi seisma, peavad Kokutis ja Hambutu lahkuma armsalt Berkilt, et rännata peidetud maailma, mida seni vaid legendiks peetud. Pöörase seikluse käigus selguvad tegelaste tõelised saatused ning lohe ja tema ustav ratsanik võitlevad kuni maailma ääreni välja, et kaitsta kõike seda, mis nende südamele kallis.

KUIDAS TALTSUTADA LOHET 3 on Cressida Cowelli populaarsel lasteraamatul põhinev vaimukas animaseiklus, mis pärit samalt stuudiolt, kust jõudsid maailma ekraanidele “Shrek“, “Madagaskar“ ja “Kung fu panda“. Režissöör ja stsenarist ka seekord Dean DeBlois. 

Film on dubleeritud eesti keelde. Eesti vaatajate jaoks annavad peategelastele oma hääle Mikk Jürjens (Kokutis), Liisa Pulk (Astrid), Marko Matvere (Süngur), Tõnu Oja (Molu), Jaan Tristan Kolberg (Sigurd), Marilyn Jurman (Sigrun), Jarmo Reha (Kollikott), Liina Vahtrik (Valka), Kait Kall (Kalajalg), Mihkel Kabel (Eret) ja Raimo Pass (Stoik).

Kõrvalosades teevad kaasa Jaan Rekkor, Elina Purde, Mart Toome, Rasmus Kull, Joonas Vatter, Jaakob Eik Oja, Hans Matthias Andreas, Urmas Jõemees, Markus Andreas, Erki Laur, Janek Joost, Kristjan Lüüs, Ursula Ratasepp, Keidi Vatter, Jan Jürjens, Armin Altorf, Ants Andreas ja Urmas Sepp. 

Teostus: tõlkija Mihkel Mõisnik, kohandaja ja dublaažirežissöör Tiina Andreas, helirežissöör Grete-Liisa Sihver, dublaažistuudio Film Audio.